GEBZE HALI YIKAMA

Gebze Halı Yıkama Fabrikası olarak bölgede ki en profesyonel hizmeti sağlamaktan gurur duyuyoruz. Halı yıkama firması seçimi öncesi halılarınızı emanet edeceğiniz firmayı detaylı araştırmanızı ve hatta bire bir yerinde gidip ziyaret etmenizi öneriyoruz. Gebze Dört Mevsim Halı Yıkama Fabrikası olarak kapımız ziyaretlerinize her zaman açıktır. Sizler de dilediğiniz zaman halı yıkama fabrikamızı ziyaret ederek halılarınızın hangi şartlarda hangi ürünlerle yıkandığını, ne şartlarda kurutulduğunu birebir inceleyebilirsiniz.

Firmamız tarafına iletmiş olduğunuz sipariş sonrası halılarınızın temizlik serüveni şu şekildedir;

  • Halılarınız servis elemanlarımız aracılığıyla adresinizden ücretsiz olarak alınmaktadır. Etiketleme yapılarak halılarınız karışmayacak şekilde fabrikamıza getirilir.
  • Halıların ölçümleri yapılarak fiyatlandırması sağlanır. Sizlere fiyat bilgisi “4MEVSİMHY” mesaj başlığı ile iletilir. Halılar Makine-Shaggy-Bambu-El dokuma vb. gruplarda ayıklanarak toz alma işlemine alınır.
  • 15 fırçalı tam otomatik makinemizde halınız alt ve üst olmak üzere iki tarafı da derinlemesine yıkaması sağlanır. Halılarınız tek tek yıkanmaktadır. Başka halılarla karışmamaktadır. Kesinlikle tek tek yıkama yapıyor ve havuz sistemi kullanmıyoruz. Durulama işlemini en iyi şekilde yaparak halılarınız son derece hijyenik bir şekilde anti bakteriyel hale gelmektedir.
  • Yıkama sonrası halılarınız sıkma makinesi ile sıkılarak büyük oranda su atılır. Sıkılan halılarınız muhafazalı alanda havalandırma sistemi ile tam kurumaya bırakılır.
  • Kuruyan halılarınız adreslerinize sevk edilmeden hemen önce tek tek paketleme ve kontrol aşamasından geçer. Tüm halılarda hav alma ve ters tarama sağlanarak ambalajlanır.
  • Halılarınız sizlerden onay alınarak adreslerinize ücretsiz bir şekilde sevk edilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir