Yavuz Sultan Selim Cd. No:40/A Çayırova/KOCAELİ
Pazartesi - Cumartesi : 09.00 - 18.00
0(530)7843501   0(262)7420609
Halı Yıkama

4 Mevsim Halı Yıkama Fabrikası: Halılarınızı Temizliğin Güvencesiyle Yeniden Parlatıyor!

Evlerimizin ve işyerlerimizin dekorasyonunda önemli bir yer tutan halılar, zamanla kirlenir ve lekelenirler. Halının temizliği ve bakımı, uzman ellere emanet edilmelidir. İşte bu noktada devreye 4 Mevsim Halı Yıkama Fabrikası giriyor. Adımız gibi her mevsimde hizmetinizdeyiz ve halılarınızı en ince detayına kadar temizliyoruz.

Kaliteli Hizmet, Ücretsiz Teslimat:

Halılarınızı bizimle güvenle teslim edin, gerisini bize bırakın. Adresinizden ücretsiz olarak halılarınızı alıyor ve temizlik işleminden geçiriyoruz. Siz yalnızca temiz halılarınızı teslim almak için bekleyin.

Profesyonel İşlem Adımları:

Halılarınız, öncelikle toz alma işleminden geçirilir ve leke kontrolü yapılır. Sonra, tam otomatik makinelerde el değmeden tek tek yıkanır ve bol su ile durulanır. Sıkma makinesiyle halılarınızın %90'ı suyundan arındırılır.

Detaylı Kontroller ve Kurutma:

Yıkama sonrası, halılarınızın her biri kontrol ünitesinde tekrar incelenir. Olumsuz bir durum tespit edilirse yıkama işlemi tekrarlanır. Ardından, halılarınız %10'luk kısım için özel kurutma alanına alınır. Güneş ve rüzgar yardımıyla tamamen kurutulur.

Mükemmel Son Dokunuş:

Kuruma işlemi tamamlandıktan sonra halılarınız, son kontroller ve tarama işlemlerinden geçirilir. Yüzeydeki tüy ve kıl gibi unsurlar temizlenir ve halılarınız parfümlenerek ambalajlanır.

Ücretsiz Teslimatla Müşteri Memnuniyeti:

Hazırlanan halılarınız, tamamen temiz ve mis gibi kokularıyla birlikte adresinize ücretsiz olarak teslim edilir. Size sadece temiz halılarınızın keyfini sürmek kalır.

Halılarınızın uzun ömürlü olması ve her daim temiz ve bakımlı görünmesi için 4 Mevsim Halı Yıkama Fabrikası olarak buradayız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

4 Mevsim Halı Yıkama Fabrikası: Halılarınızı Temizliğin Güvencesiyle Yeniden Parlatıyor!