Yavuz Sultan Selim Cd. No:40/A Çayırova/KOCAELİ
Pazartesi - Cumartesi : 09.00 - 18.00
0(530)7843501   0(262)7420609
Koltuk Yıkama

Koltuklarınızı Yeniden Parlatın: Profesyonel Koltuk Yıkama İşlemi Adımları

Evlerimizin ve işyerlerimizin vazgeçilmez parçalarından biri olan koltuklar, zamanla kirlenir ve lekelenir. Ancak endişelenmeyin, profesyonel koltuk yıkama hizmetiyle koltuklarınızı ilk günkü gibi temiz ve ferah hale getirebilirsiniz. İşte adım adım koltuk yıkama süreci:

Randevu Belirleme:

Koltuklarınızın temizlenmesi için bir randevu belirlemek ilk adımdır. Uzman ekip arkadaşlarımız, size en uygun gün ve saatte adresinizde olacaklar.

Profesyonel Ekip Hizmeti

Belirlenen randevu saatinde, deneyimli ekip arkadaşlarımız adresinize gelir ve koltuk yıkama işlemine başlarlar.

Vakumla Temizlik:

Koltuk yıkama işlemi öncesinde, koltukların yüzeyi özenle vakumlanır. Bu adım, koltuklardaki toz ve kirleri temizlemenin etkili bir yoludur.

Lekelerin Tespiti ve Uygulama:

Koltuklardaki lekeler belirlenir ve uygun leke çıkarıcılar kullanılarak lekelerin temizlenmesi sağlanır.

Şampuanlama:

Koltukların yüzeyi, özel şampuanlarla ıslatılarak püskürtme yöntemiyle şampuanlanır. Bu adım, koltukların derinlemesine temizlenmesini sağlar.

Otomatik Fırçalama:

Koltukların yüzeyindeki şampuan, otomatik fırçalar yardımıyla iyice ovulur. Bu adım, koltuklardaki kirlerin etkili bir şekilde temizlenmesini sağlar.

140° Buharlama:

Koltukların yüzeyindeki kir uzun zaman kalıplaşmış hale geldiyse bazen fırçalama tek başına yeterli olmayabilir.Bu durumda buharla ısı yardımıyla daha etkili sonuçlar elde ediyoruz. 

Derinlemesine Temizlik:

Koltukların derinliklerindeki kir ve bakteriler, özel vakum makineleriyle temizlenir. Bu adım, koltukların hijyenik olmasını sağlar.

Durulama ve Vakumlama:

Şampuanlama işleminden sonra, koltuklar bol su ile durulanır ve son vakumlama işlemi gerçekleştirilir.

Kuruma Süreci:

Koltuklar, %98 oranında kuru şekilde bırakılır ve havalanma sürecine alınır. Bu adım, koltukların tamamen kurumasını ve yeniden kullanıma hazır hale gelmesini sağlar.

Profesyonel koltuk yıkama işlemi sayesinde, koltuklarınızı temiz, ferah ve hijyenik bir şekilde yeniden kullanabilirsiniz. Uzman ekip arkadaşlarımızın titiz çalışması ve kaliteli hizmetimizle, koltuklarınızı ilk günkü gibi parlatıyoruz.

 

Koltuklarınızı Yeniden Parlatın: Profesyonel Koltuk Yıkama İşlemi Adımları