Yavuz Sultan Selim Cd. No:40/A Çayırova/KOCAELİ
Pazartesi - Cumartesi : 09.00 - 18.00
0(530)7843501   0(262)7420609
Yatak Temizliği

Yatak Temizliği: Sağlıklı Bir Uyku İçin Önemli Adımlar

Evinizdeki temizlik alışkanlıklarınızın arasında yatak temizliği de oldukça önemlidir. Haftada bir veya daha sık aralıklarla yapılan standart temizlik alışkanlıkları, evinizin hijyenik ve sağlıklı bir ortamda kalmasını sağlar. Ancak, yatak temizliği genellikle yüzeyel olarak yapılır ve derinlemesine bir temizlik gerektirir. İşte bu noktada, firmamız yataklarınızın derinlemesine temizliğini sağlamak için hizmetinizdedir.

Yatak Yıkama Hizmeti

Tek kişilik veya çift kişilik yataklarınız, adresinizden ücretsiz olarak teslim alınarak fabrikamıza getirilir. Yataklarınız, küf, kan, sarı leke, ter, bakteri gibi tüm etkenlerden %100 temizlik sağlanabilmesi için yüzeysel değil, bol su ile detaylı bir yıkama işleminden geçirilir. Bu işlem, yataklarınızın derinlerine işlemiş olan kir ve bakterilerin tamamen temizlenmesini sağlar. Yataklarınız, 1 haftalık süreçte siz değerli müşterilerimize ambalajlı şekilde teslim edilir.

Yatak yıkama işlemi için sergilenmiş işlem görsellerine buradan ulaşabilirsiniz.

Uzun Ömürlü ve Temiz Kullanım İçin Öneriler

Yataklarınızın daha uzun ömürlü ve temiz kullanımı için basit önlemler alabilirsiniz. Yatağınızı belirli aralıklarla ters-düz çevirerek kullanabilir veya yatak yüzeyini kapsayan alternatif Alez ürünlerini tercih edebilirsiniz. Alez ürünleri, yatağınızı daha uzun süre temiz tutmanıza yardımcı olur ve düzenli olarak yıkanabilir. Büyük boyutlardaki alezleriniz, firmamız tarafından kaliteli şampuanlarla yıkanmak üzere sanayi tipi çamaşır makinelerinde temizlenir.

Sağlıklı bir uyku için yataklarınızın temizliğini ihmal etmeyin ve uzman ellere emanet ederek yatak yıkama hizmetimizden faydalanın. Temizlik ve hijyen konusundaki hassasiyetimizle, size konforlu ve sağlıklı bir uyku ortamı sunuyoruz.

 

Yatak Temizliği: Sağlıklı Bir Uyku İçin Önemli Adımlar