Yavuz Sultan Selim Cd. No:40/A Çayırova/KOCAELİ
Pazartesi - Cumartesi : 09.00 - 18.00
0(530)7843501   0(262)7420609
Gebze Halı Yıkama

Gebze Halı Yıkama

Evlerimizin ve işyerlerimizin dekorasyonunda önemli bir yer tutan halılar, zamanla kirlenir ve lekelenirler. Halının temizliği ve bakımı, uzman ellere emanet edilmelidir. İşte bu noktada devreye 4 Mevsim Halı Yıkama Fabrikası giriyor. Adımız gibi her mevsimde hizmetinizdeyiz ve halılarınızı en ince detayına kadar temizliyoruz.


GEBZE Halı Yıkama Fiyatları;

Gebze Halı Yıkama Fiyatları halıların iplik türüne göre değişkenlik göstermektedir. Bunun sebebi her halı ipliğinin farklı yöntemler ve deterjan farkı gözetilerek yıkanmasıdır. Firmamız Gebze Halı Yıkama tüm halı türleri ve ürün çeşitliliğinde gerekli bilgi, birikim ve tecrübeye sahiptir. Hem profesyonel yıkama ekibi olarak hem de modern halı yıkama makine parkurları ile en kaliteli hizmeti uygun fiyatlara siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.


GEBZE Koltuk Yıkama;

 Gebze Koltuk Yıkama Hizmeti; Koltuklarınız için profesyonel temizlik almak mı istiyorsunuz ?Aşağıda belirtilen adımları uygulamayan firmalarda sağlığınız için koltuklarınızı yıkatmayınız. Koltuk Yıkama aşamalarımız ;

1.Süpürme

Koltuk Yıkamada kesinlikle yapılması gereken ön süpürme işlemidir. Halılar da olduğu gibi koltuklarda da yıkama öncesi tozu alınarak temizleme işlemine başlanmaktadır.

2.Leke Kontrol

Profesyonel Koltuk Yıkama işleminde lekelerin önceden tespit edilmesi mükemmel işçiliğin sırıdır. Yıkama bittiğinde ilk hali ve son hali karşılaştırmasında leke anlamında koltuklarda ne derece başarılı olunduğu gözlemlenebilir. Koltuk Yıkama işlemlerinde birçok lekeyi uygun bitkisel leke sökücüler ile zarar vermeden her türlü kumaştan çıkarabiliriz. Gebze Koltuk Yıkama olarak yılların verdiği tecrübe ile hangi lekeyi neyin çıkaracağını çok iyi biliyoruz.

3.Islatma

20-25 derece civarlarında hazırlanan özel şampuanımız ile koltuklarınızın her yeri iyi bir şekilde ıslatılır ve ilaçlanır. Bir müddet bekletilerek koltuktaki lekelerin moleküler yapısının şampuanın etkisi ile bozulması beklenir. Gerçek temizlik adım adım yapılır ve zaman ister. Biz de tüm tecrübemizi zaman yayarak koltuklarınız bir güzel yıkıyoruz.

4.Fırçalma

Hassas otomatik fırça ile koltuklarınız kumaş tipine uygun tekniklerle fırçalanmaktadır. Fırçalama ile kirlerin %50 si üst yüzeye çıkar.

5.Buhar

Koltuklarınızın kirinin yüzeye vurması fırçalama  ile  tam anlamıyla mümkün olmayabilir. Gebze Profesyonel Buharlı Koltuk Yıkama işlemimiz sayesinde koltuklarınız 140 derece buhar ile kirlerinden derinlemesine arınmaktadır. Hem sağlıklı yaşam alanları için hem de gerçek temizlik için koltuk yıkamada buharın gücünü keşfedin.

6.Vakum

Koltukların silinmesi her ne kadar temizlik hissiyatı verse de aslında yapılan kiri ve bakterileri koltuklarınıza hapsetmektir.1800W güce sahip çift motorlu sanayi tipi profesyonel vakum makinelerimiz ile koltuklarınızın en derinindeki kirleri dahi emiyor. Bu sayede koltuklarınız yıkandıktan sonra kusma, sararma gibi şikayetler söz konusu olmuyor.

7.Durulama

Kullanılan deterjanlar ne kadar bitkisel sağlığa zararı olmasa da gerçek temizlikte temizliği sağlayan şampuan kirle birlikte tamamen koltuktan alınmalıdır. Bu yüzden özel durulama solüsyonumuz ile deterjan artığını çift durulama yaparak koltuklarınızdan tamamen alıyoruz.


GEBZE Halı Yıkama Servis Ağımız;

Adem Yavuz Mahallesi Halı Yıkama Hizmeti

Arap çeşme Mahallesi Halı Yıkama Hizmeti

Balçık Mahallesi Halı Yıkama Hizmeti

Barış Mahallesi Halı Yıkama Hizmeti

Beylik bağı Mahallesi Halı Yıkama Hizmeti

Eskihisar Mahallesi Halı Yıkama Hizmeti

Hacı Halil Mahallesi Halı Yıkama Hizmeti

Hürriyet Mahallesi Halı Yıkama Hizmeti

İnönü Mahalle Halı Yıkama Hizmeti

İstasyon Mahalle Halı Yıkama Hizmeti

Kiraz pınar Mahalle Halı Yıkama Hizmeti

Köşklü çeşme Mahalle Halı Yıkama Hizmeti

Mevlana Mahalle Halı Yıkama Hizmeti

Mimar Sinan Mahalle Halı Yıkama Hizmeti

Mustafa paşa Mahalle Halı Yıkama Hizmeti

Osman Yılmaz Mahalle Halı Yıkama Hizmeti

Pelitli Mahalle Halı Yıkama Hizmeti

Sultan Orhan Mahalle Halı Yıkama Hizmeti

Tatlı kuyu Mahalle Halı Yıkama Hizmeti

Ulus Mahalle Halı Yıkama Hizmeti

Yavuz Selim Mahalle Halı Yıkama Hizmeti

Yenikent Mahalle Halı Yıkama Hizmeti

Mutlu kent Mahalle Halı Yıkama Hizmeti

GEBZE Halı Yıkama Detayları Adım Adım;

  1. Halılarınız adresinizden ücretsiz olarak teslim alınır.
  2. Halılarınız toz alma işleminden geçirilir.
  3. Halılarınızda ön yıkama öncesi leke kontrol ve lekeye uygun ilaç uygulama işleminden geçirilir.
  4. Halılarınız, halısına göre yerde hassas yıkama olarak veya standart halıları için tam otomatik makinelerde el değmeden tek tek yıkanmaktadır. Yıkama sonrası bol su ile durulaması sağlanmaktadır.
  5. Halılarınız yıkama sonrası sıkma makinesi ile ortalama 3 dk kadar sıkılmaktadır. Bu işlem ile halıdaki suyun %90'ı arındırılmaktadır.
  6. Sıkma işlemi biten halılarda kontrol ünitesinde tekrar leke kontrolü sağlanmaktadır. Olumsuz bir durum var ise yıkama işlemi tekrarlanmaktadır.
  7. Olumsuz bir durum yok ise halı %10 luk kısım için kurutma alanına geçirilmektedir. Tamamen muhafazalı bir alanda güneş ve rüzgar yardımı ile tam anlamıyla kurutulmaktadır.
  8. Kuruma işlemi tamamlanan halılar kontrol ünitesine alınır. Son kontroller sağlanarak tarama işleminden geçirilir. Bu işlem sayesinde yüzeyinde bulunan tüy kıl vb. durumlar yok edilir. Parfümlenir ve halılarınızın her biri ambalajlanır.
  9. Hazırlanan halılarınız adresinize ücretsiz olarak teslim edilir.

Halılarınızın uzun ömürlü olması ve her daim temiz ve bakımlı görünmesi için Dört Mevsim Halı Yıkama Fabrikası olarak buradayız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Gebze Halı Yıkama