Yavuz Sultan Selim Cd. No:40/A Çayırova/KOCAELİ
Pazartesi - Cumartesi : 09.00 - 18.00
0(530)7843501   0(262)7420609
Darıca Halı Yıkama

Darıca Halı Yıkama

Evlerimizin ve işyerlerimizin dekorasyonunda önemli bir yer tutan halılar, zamanla kirlenir ve lekelenirler. Halının temizliği ve bakımı, uzman ellere emanet edilmelidir. İşte bu noktada devreye Dört Mevsim Halı Yıkama Fabrikası giriyor. Adımız gibi her mevsimde hizmetinizdeyiz ve halılarınızı en ince detayına kadar temizliyoruz.


DARICA Halı Yıkama Fiyatları;

Darıca Halı Yıkama Fiyatları halıların iplik türüne göre değişkenlik göstermektedir. Bunun sebebi her halı ipliğinin farklı yöntemler ve deterjan farkı gözetilerek yıkanmasıdır. Firmamız Darıca Halı Yıkama tüm halı türleri ve ürün çeşitliliğinde gerekli bilgi, birikim ve tecrübeye sahiptir .Hem profesyonel yıkama ekibi olarak hem de modern halı yıkama makine parkurları ile en kaliteli hizmeti uygun fiyatlara siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

DARICA Buharlı Koltuk Yıkama Fiyatları;

Darıca Koltuk Yıkama firması olarak bölgede en iyi koltuk yıkama hizmetiniz sizlere uygun fiyatlara sunuyoruz. Detaylı görsel ve videolarımızı instagram sayfamızdan veya web sitemizde hizmetler bölümünden inceleyebilirsiniz.

Koltuk yıkama fiyatları için iletişim bölümünden veya  whatsapptan yazabilirisiniz.Basit bir görsel paylaşarak  profesyonel koltuk yıkama hizmetimiz için hızlıca fiyat alabilirsiniz.

 

DARICA Halı Yıkama Servis Ağımız;

Abdi İpekçi Mahallesi Halı Yıkama Hizmeti

Bağlarbaşı Mahallesi Halı Yıkama Hizmeti

Bayramoğlu Mahallesi Halı Yıkama Hizmeti

Cami Mahallesi Halı Yıkama Hizmeti

Emek Mahallesi Halı Yıkama Hizmeti

Fevzi Çakmak Mahallesi Halı Yıkama Hizmeti

Kazım Karabekir Mahallesi Halı Yıkama Hizmeti

Nene Hatun Mahallesi Halı Yıkama Hizmeti

Osmangazi Mahallesi Halı Yıkama Hizmeti

Piri Reis Mahallesi Halı Yıkama Hizmeti

Sıra söğütler Mahallesi Halı Yıkama Hizmeti

Yalı Mahallesi Halı Yıkama Hizmeti

Yeni Mahallesi Halı Yıkama Hizmeti

Zincirlikuyu Mahallesi Halı Yıkama Hizmeti


DARICA Halı Yıkama Detayları Adım Adım;

  1. Halılarınız adresinizden ücretsiz olarak teslim alınır.
  2. Halılarınız toz alma işleminden geçirilir.
  3. Halılarınızda ön yıkama öncesi leke kontrol ve lekeye uygun ilaç uygulama işleminden geçirilir.
  4. Halılarınız, halısına göre yerde hassas yıkama olarak veya standart halıları için tam otomatik makinelerde el değmeden tek tek yıkanmaktadır. Yıkama sonrası bol su ile durulaması sağlanmaktadır.
  5. Halılarınız yıkama sonrası sıkma makinesi ile ortalama 3 dk kadar sıkılmaktadır. Bu işlem ile halıdaki suyun %90'ı arındırılmaktadır.
  6. Sıkma işlemi biten halılarda kontrol ünitesinde tekrar leke kontrolü sağlanmaktadır. Olumsuz bir durum var ise yıkama işlemi tekrarlanmaktadır.
  7. Olumsuz bir durum yok ise halı %10 luk kısım için kurutma alanına geçirilmektedir. Tamamen muhafazalı bir alanda güneş ve rüzgar yardımı ile tam anlamıyla kurutulmaktadır.
  8. Kuruma işlemi tamamlanan halılar kontrol ünitesine alınır. Son kontroller sağlanarak tarama işleminden geçirilir. Bu işlem sayesinde yüzeyinde bulunan tüy kıl vb. durumlar yok edilir. Parfümleme sağlanarak halılarınızın her biri ambalajlanır.
  9. Hazırlanan halılarınız adresinize ücretsiz olarak teslim edilir.

Halılarınızın uzun ömürlü olması ve her daim temiz ve bakımlı görünmesi için Dört Mevsim Halı Yıkama Fabrikası olarak buradayız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Darıca Halı Yıkama