Yavuz Sultan Selim Cd. No:40/A Çayırova/KOCAELİ
Pazartesi - Cumartesi : 09.00 - 18.00
0(530)7843501   0(262)7420609
Tuzla Halı Yıkama

Tuzla Halı Yıkama

Evlerimizin ve işyerlerimizin dekorasyonunda önemli bir yer tutan halılar, zamanla kirlenir ve lekelenirler. Halının temizliği ve bakımı, uzman ellere emanet edilmelidir. İşte bu noktada devreye 4 Mevsim Halı Yıkama Fabrikası giriyor. Adımız gibi her mevsimde hizmetinizdeyiz ve halılarınızı en ince detayına kadar temizliyoruz.


TUZLA Halı Yıkama Fiyatları;

Tuzla Halı Yıkama Fiyatları halıların iplik türüne göre değişkenlik göstermektedir. Bunun sebebi her halı ipliğinin farklı yöntemler ve deterjan farkı gözetilerek yıkanmasıdır. Firmamız   Tuzla Halı Yıkama tüm halı türleri ve ürün çeşitliliğinde gerekli bilgi, birikim ve tecrübeye sahiptir. Hem profesyonel yıkama ekibi olarak hem de modern halı yıkama makine parkurları ile en kaliteli hizmeti uygun fiyatlara siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

TUZLA Profesyonel Koltuk Temizliği;

Tuzla Profesyonel Koltuk Temizleme için doğru adrestesiniz. Koltuk Yıkama ile ilgili tüm merak edilenlere buradan ulaşabilirsiniz. Hemen WhatsApp üzerinden koltuğunun fotoğrafını yollayıp fiyat alın randevunuzu oluşturalım.

TUZLA Halı Yıkama Servis Ağımız;

Akfırat Mahallesi Halı Yıkama Hizmeti

Anadolu Mahallesi Halı Yıkama Hizmeti

Aydınlı Mahallesi Halı Yıkama Hizmeti

Aydıntepe Mahallesi Halı Yıkama Hizmeti

Cami Mahallesi Halı Yıkama Hizmeti

Evliya Çelebi Mahallesi Halı Yıkama Hizmeti

Fatih Mahallesi Halı Yıkama Hizmeti

İçmeler Mahallesi Halı Yıkama Hizmeti

İstasyon Mahallesi Halı Yıkama Hizmeti

Mescit Mahallesi Halı Yıkama Hizmeti

Mimar Sinan Mahallesi Halı Yıkama Hizmeti

Orhanlı Mahallesi Halı Yıkama Hizmeti

Orta Mahallesi Halı Yıkama Hizmeti

Postane Mahallesi Halı Yıkama Hizmeti

Şifa Mahallesi Halı Yıkama Hizmeti

Tepeören Mahallesi Halı Yıkama Hizmeti

Yayla Mahallesi Halı Yıkama Hizmeti


TUZLA Halı Yıkama Detayları Adım Adım;

  1. Halılarınız adresinizden ücretsiz olarak teslim alınır.
  2. Halılarınız toz alma işleminden geçirilir.
  3. Halılarınızda ön yıkama öncesi leke kontrol ve lekeye uygun ilaç uygulama işleminden geçirilir.
  4. Halılarınız, halısına göre yerde hassas yıkama olarak veya standart halıları için tam otomatik makinelerde el değmeden tek tek yıkanmaktadır. Yıkama sonrası bol su ile durulaması sağlanmaktadır.
  5. Halılarınız yıkama sonrası sıkma makinesi ile ortalama 3 dk kadar sıkılmaktadır. Bu işlem ile halıdaki suyun %90'ı arındırılmaktadır.
  6. Sıkma işlemi biten halılarda kontrol ünitesinde tekrar leke kontrolü sağlanmaktadır. Olumsuz bir durum var ise yıkama işlemi tekrarlanmaktadır.
  7. Olumsuz bir durum yok ise halı %10 luk kısım için kurutma alanına geçirilmektedir. Tamamen muhafazalı bir alanda güneş ve rüzgar yardımı ile tam anlamıyla kurutulmaktadır.
  8. Kuruma işlemi tamamlanan halılar kontrol ünitesine alınır. Son kontroller sağlanarak tarama işleminden geçirilir. Bu işlem sayesinde yüzeyinde bulunan tüy kıl vb. durumlar yok edilir. Parfümleme sağlanarak halılarınızın her biri ambalajlanır.
  9. Hazırlanan halılarınız adresinize ücretsiz olarak teslim edilir.

Halılarınızın uzun ömürlü olması ve her daim temiz ve bakımlı görünmesi için Dört Mevsim Halı Yıkama Fabrikası olarak buradayız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Tuzla Halı Yıkama